Draugės

Technika: Mišri technika
Dydis: 40x50 cm
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Česlovas Grigonis yra dailininkas, kuris tapo miestus ir miestiečius kaip niekas kitas puikiai sulydydamas fantaziją ir realybę. Č. Grigonio miestuose į vieną aikštę ar gatvę dažna susijungia kelios skirtingos Vilniaus senamiesčio vietos, o kartais sunku ir pasakyti, ar tai Vilnius, ar kuri kita Europos sostinė. Bokštai, laivų stiebai, pažįstami fasadai skęsta ekspresyvių potėpių sūkuryje tai išryškėdami, tai pranykdami. Mums atpažįstamos žmonių figūros stipriai stilizuotos, persipynusios su dekoratyviais raštais ir ornamentais, kartais įsižiūrėjus įdėmiau paaiškėja, kad tai nežemiškos būdybės. Taip darbuose atsiranda daugiau paslapties ir lieka daugiau vietos žiūrovų interpretacijai.

Dailininkas savo darbuose visada stengiasi išlaikyti šiltą, jaukią ir pakilią nuotaiką, todėl klientai džiaugiasi, kai ta nuotaika persiduoda ir jų namams. Itin charakteringi ir atpažįstami paveikslai nepalieka abejingų jo kūrybai. Jo darbų yra įsigiję daug žmonių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio - daug iš JAV, Vokietijos, Lenkijos, Rusijos, Australijos.