Aš gėlė

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 31,700000x23,8 cm
176,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 38050

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Nedaug galvoju apie rezultatą arba žinią, kurią noriu perduoti. Tiesiog noriu tapyti. Man patinka ypatingas jausmas, kurį sukelia tapymas akvarele.
Kai kasdienybėje trūksta susikaupimo, kantrybės, švelnumo ir spontaniškumo, kai vis skubu, nepavyksta sustoti ir pasimėgauti veikla, tai imu lapą ir lieju akvarele.
Kol vanduo maišosi su dažais, o paskui džiūna negaliu jo kontroliuoti. Aš darau savo potėpius kol akvarelė daro savo darbą. Pabaigoje visada mane nustebina bendras rezultatas.
Tapydama akvarele aš ieškau ramybės. Turbūt todėl mano paveikslai yra svajingi, šviesūs ir vien tik pozityvūs.