Gilus ežeras

Technika: Akrilas, koliažas, drobė 2019
Dydis: 80x100 cm
1 130,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 282,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Savo darbuose autorius derina subtiliai graduojamas spalvines dėmes su linijų atspaudais. Vieni ir kiti veik visada susitinka išraiškingu spalviniu kontrastu, bet jų išsidėstymas konstruktyvus ir logiškas. Pasak paties autoriaus: "Ieškau ritmo, kurį komponuoju iš sudėtingų reguliarių linijų ir juodų segmentų. Nes mūsų gyvenimas - tai visa ko pasikartojimas. Kvėpavimas ir širdies dūžiai, vienas po kito einantys metų laikai, saulėlydžiai ir saulėtekiai, potvyniai ir atoslūgiai..."

Kalbant apie ritmą, atkreipkite dėmesį ir į kūrinių pavadinimus - kaip daug čia sonatų. Tarsi užuomina žiūrovui, kad žvelgiant į paveikslus nereikėtų apsiriboti rega, kad tuos ritmus turime pasistengti išgirsti. Sąsaja su muzika dailėje labai iškalbinga, tarsi suteiktų kūriniui dar vieną matmenį, bet kartu visiškai abstrakti. Paralelę tarp tapybos ir muzikos brėžė ir V. Kandinskis, teigęs, kad muzika yra gryniausia meninės išraiškos forma, o abstrakcija vaizduojamame mene jai pati artimiausia. Meno ir muzikos giminystę labai gerai jautė ir M. K. Čiurlionis. Stebėkite, kaip spalvos atsikartoja, kurios kontrastuoja, o kurios plaukia viena iš kitos, kaip jos išdėstomos, kas vyksta su tomis linijomis - tai ir padės apčiuopti tą ritmą, apie kurį kalba autorius.

Taigi, įsiklausykite, leiskite mintims tekėti ir pajusite patį tikriausią grožį.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Dalyvauja parodose užsienyje

Dalyvauja parodose užsienyje

Žinomas Lietuvoje

Žinomas Lietuvoje