Vasaros etiudas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 24x30 cm
222,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Kai kalbame apie peizažą, prieš akis dažniausiai iškyla mirgantis vandens paviršiaus, ištapyti medžių lapai, dangumi plaukiantys debesys, bet Kęstutis Jauniškis gamtą mato per architektūros prizmę.


Šis dailininkas regimą peizažą skaido į stambias dedamąsias, jį dekonstruoja ir vėl surenka drobėje iš stilizuotų spalvinių dėmių tarsi iškarpų koliažą, kuriame perspektyvos dėsniai negalioja, o trečioji dimensija, jei ir atsiranda, tai netarnauja realistiškumo iliuzijai. Nuo monotonijos čia gelbėja spalviniai kontrastai, švelni atspalvių gradacija pačių dėmių viduje ir faktūrų skirtumai. K. Jauniškio tapyba pasižymi švelnia, minkšta linija, taupiai, netgi šykščiai naudojamomis detalėmis ir žemišku koloritu.

Autoriaus peizažai neretai nutolsta nuo regimosios realybės priartėja prie abstrakcijos. Tikras desertas modernaus meno gerbėjų akims.

Kęstutis yra Tarptautinės miniatiūristų asociacijos Australijoje (Tasmanijoje) narys. Dalyvauja šios asociacijos rengiamose miniatiūrų parodose.