Mergaitė ir paukštis II

Technika: Mišri technika
Dydis: 10x9 cm
140,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Gražvydos Andrijauskaitės kūrybos laukas gana platus - nuo charakteringų gyvųnų atvaizdų, linksmų vaikučių iki paslaptingų, daugiasluoksnių moterų portretų, tačiau visus juos vienija kruopštus atlikimas, dėmesys detalėms ir dekoratyvumas. Autorė meistrišką piešinį derina su įvairiais ornamentais ir raštais, tačiau jokiu būdu neperspaudžia, išlaiko eleganciją ir subtilumą. 

Dauguma Gražyvdos personažų primena pasakų veikėjus, įsivaizduojamus vaikystės draugus, kažką pažįstamo ir kartu nematyto. Visus juos gaubia paslaptis, kurią kuria daugiasluoksnės spaudos technika, tačiau kiekvienas per simbolines detales pasakoja savo istoriją. 

Nuo 1997 m. menininkė sėkmingai dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių