Burės

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 25x25 cm
204,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Leonardas Černiauskas - išskirtinį tapybos stilių turintis dailininkas.

Aliejiniais dažais kvepiančioje jo kūrybinėje dirbtuvėje dėmesį patraukia ant sienos surašytos sentencijos, tarp jų ir tokia: „Dirbk taip, tarsi tau nerūpėtų pinigai“. Iš tiesų, dailininkas nesistengia pataikauti pirkėjų skoniui, o tapo taip, kaip jam sako širdis - čia ir slypi paveikslų įdomumas, išskirtinumas.

Leonardo Černiausko tapybos darbai puikuojasi privačiose kolekcijose Lietuvoje, Europoje, JAV. Žemaitijos nacionaliniame parke, buvusiame grafo Suazelio vandens malūne, įkūrė — savo "Meno galeriją…- kūrybines dirbtuves", kur šiuo metu gyvena ir dirba.

Dailininkas yra surengęs apie 85 personalines tapybos darbų parodas.
Priklauso Žemaitijos dailininkų sąjungai ir yra Plungės profesionalių dailininkų grupės "3+" vadovas.