Širdis

Technika: Mišri technika
Dydis: 23x22 cm
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius
Martyna Jančaitytė - jaunosios kartos menininkė iliustruotoja. Baigusi taikomosios grafikos studijas Vilniaus dailės akademijoje šiuo metu specializuojasi mados iliustracijos srityje.
Menininkės kūrybos laukas - įvairūs žmogiški potyriai, nuobodulio estetika ir mada. Rūbas ir portretas visada buvo svarbi išraiškos priemonė Martynos kūryboje, o geriausiai ji jaučiasi kurdama savitas mados interpretacijas. Kūryboje ne tik perteikiama tai, kas jos manymu, mados pasaulyje šiandien yra svarbiausia, bet ir atvaizduojami įvairūs asmeniniai ir aplinkos potyriai. Mados iliustracija leidžia tarsi nutolti nuo koncepcijos, bet suteikia autorei galimybę gilintis į stiprią vizualizaciją, perteikiant kritinį požiūrį į madą, grožį ir asmenines vertybes. Autorės kūryba pasižymi intuityvumu, dėmesiu detalėms ir santūria ekspresija.

Akrilas, aliejinės pastelės kreidelės, tušas, markeris, rudas popierius

70x70 cm

285,00 €

Aliejinės pastelės kreidelės, grafitas, popierius

21x30 cm

285,00 €

Tušas, akvarelė, grafitas, akvarelinis popierius

29,5x21 cm

285,00 €