Pušis

Technika: Tapyba tušu ant ryžių popieriaus
Dydis: 35x20,8 cm
113,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 38398

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Jolanta Sereikaitė - ne tik dailininkė, bet ir rašytoja - gal todėl meninkė drobėje vaizduojamus objektus stengiasi tarsi aprašyti, pasitelkdama į pagalbą potėpius, linijas, spalvas, plastiką. 

Pastaruoju metu dailininkė daugiausiai kuria rytietiška tušo ant ryžių popieriaus technika ir vaizduoja gamtą, augalus ir paukščius. Savo darbuose siekia natūralumo, nenutolti nuo vaizduojamų objektų esmės. Per plastišką liniją, jautrų potėpį dailininkė įtaigiai atskleidžia gamtos trapumą ir gaivališkumą. 

J. Sereikaitė yra surengusi aštuonias personalines meno parodas, dalyvavo daugiau nei keturiasdešimtyje grupinių parodų, vykusių Lietuvoje ir užsienyje.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija