NUOTAIKA 39

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 30x40 cm
320,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Nors marinistikos žanras toli gražu nėra lengviausias ir reikalauja didžiulio kruopštumo, o ir dailininkų pastaruoju metu lyg primirštas, dailininkas Povilas Dirgėla visiškai ištikimas jūrai ir jos stichijai.

Autoriui tai neišsemiama tema - jūra jo paveiksluose tyvuliuoja, kyla galingomis bangomis, plauna smėlėtus krantus, žarstosi purslais saulėlydžio šviesoje. Kartais matome bangas dūžtant į paplūdimį, o kartais jos siautėja savo didingoje begalybėje. Klaipėdietis autorius pasakoja, kad jūros stichija jį žavėjo nuo vaikystės ir į ją jis visada žvelgė su ypatinga pagarba: "Savo paveiksluose labai stengiuosi neįžeisti jūros nemokšiškumu, nenuoširdumu ar prasta tapyba. Gal todėl jūra ir parodo man savo gražiausias ir įdomiausias vietas, kurias bandau užfiksuoti drobėje."

Tik atkreipkite dėmesį, Povilo Dirgėlos paveiksle niekada nepamatysite nei laivelio, nei uosto, jo darbai skirti vandens ir šviesos žaismui ir nenuspėjamai stichijos visagalybei.

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys