The Secret Place

Daria Val
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x80 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas. Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas. Paveikslus siunčiame į visą pasaulį! Apie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu Daria. Gimiau ir užaugau Klaipėdoje, kur lankiau dailės klubą "Guboja". Studijuojant Vilniuje tapybos troškulys niekur nedingo. Po kiek laiko, keletą metų gyvenau Ispanijoje, kuri dar daugiau paveikė mano vidinį poreikį išreikšti save kūryboje. Neturiu tikslo išsirinkti vieną kryptį tapyboje, tačiau yra labiausiai pritraukiančios mane temos: šiltų kraštų gamta, gyvūnai, žmonės, siurrealizmas. Esu savamokslė, todėl bandau įvairias technikas, labiausiai patinka dirbti aliejumi ir akrilumi. Tapyba padeda nukreipti mano vidinio ugnikalnio emocijas į kažką teigiamo

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos