Pale

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 120x80 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 32666

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Esu dizainerė ir iliustratorė, tačiau nuo pirmų eksperimentų su dažais supratau, kad tapyba man yra geriausia saviraiškos forma. Kūrybai gali įkvėpti momentinės emocijos, pasaulio aktualijos, miestai, architektūra, mano pačios sapnai. Mano darbai balansuoja tarp abstrakcijos, deformuotų siluetų ir paslėptų ženklų."

Julijos tapybai būdinga ekspresyvi maniera ir kontrastingos spalvos. Natūralu, kad toks derinys visada traukia akį. Spalvines dėmes, spontaniškus potėpius dailininkė derina su iliustratyviu, linijiniu piešiniu. Turbūt įdomiausi Julijos repertuare - deformuoti žmogaus siluetai. Atkreipkite dėmesį, kaip kūnų deformacija kreipia mūsų žvilgsnį į vieną arba kitą kūno dalį, vienas sureikšmina ir iškelia į priekį, kitas palieka antrame plane. Originali dailininkės idėja pavaizduoti juos tarsi peršviestus rentgenu. Tai priminimas, kad mūsų kūnas materialus ir laikinas, ir kad svarbiausi dalykai vis tik nematomi.

Aerozoliniai dažai ir akrilas ant popieriaus

91x61 cm

885,00 €