Pasaka apie karalaitę

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x120 cm
2 491,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 622,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 48542

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Raimundas Dzimidavičius (1960 m.) tapybos išskirtinumas - tai nuolatinis balansavimas tarp abstrakcijos ir piešinio. Produktyvaus autoriaus temų spektras gana platus, tačiau ryškiausia žmogaus sielos ieškojimų linija. Dailininką domina žmogaus atėjimas ir išėjimas iš šio pasaulio, jo laikinumas, gyvenimo prasmės klausimas. Dažnai jo kūriniuose pasirodo angelai, būtybės iš anapus, šis pasaulis ir anapusybė susilydo į vieną. Autorius pabrėžia žmogaus siekį ieškoti kažko aukščiau kasdienybės ir skleisti gėrį.

R. Dzimidavičius nuo 1974 metų mokėsi Martinaičio meno mokykloje. 

Nuo 1981-1984 metų mokėsi Maskvos ZNUI - taikomosios dekoratyvinės dailės. 

15 metų dirbo Rusijos dailės fondo Anapos filialo meno dirbtuvėse kaip tapytojas ir skulptorius.

Nuo 2000 metų gyvena Lietuvoje kaip laisvas menininkas.