Pajūrio miestas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x100 cm
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

„Žmogus yra didžiausias stebukladarys. Tikiu tik tais stebuklais, kuriuos padaro žmogus, o ne nukritusiais iš dangaus.“

Kauno mieste - jis gerai žinomas dailininkas. Alvydas mokėsi meno mokykloje, Klaipėdoje. Vėliau studijavo Talino dailės institute. Dailininkas yra surengęs ne vieną personalinę parodą, tačiau apie save daug kalbėti nemėgsta. Ko gero, geriausiai už dailininką kalba jo darbai - modernūs ir šiuolaikiniai paveikslai puikiai tinka prie šiuolaikinių namų interjero, įneša šilumos ir harmonijos.

Darbai spalvingi ir dinamiški. Atliekami autorine technika, todėl kiekvienas darbas yra unikalus ir nepakartojamas.

Jo darbų yra įsigiję daug žmonių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio - daug iš JAV, Rusijos, Australijos.

Nuo 1985 metų dalyvauja parodose Kaune, Vilniuje, Palangoje, taip pat privačiose galerijose Vokietijoje, Prancūzijoje, JAV, Rusijoje.