Miesto pakrasty

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 30x24 cm
465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 116,25 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Agnė Mikalauskienė - jauna, tačiau labai produktyvi ir perspektyvi menininkė. Įkvėpimą ir idomias idėjas ji atranda visame ją supančiame pasaulyje: miestų architektūroje, aguonų pievose, drugelio sparnuose, pasakose, vaikiškuose žaisluose, Lietuvos gamtoje, žmogaus kūno nuogumo grožyje.

Paveikslai be galo natūralūs, juose atsispindi paprasti kasdieniai išgyvenimai, naivumas ir tikėjimas, kad paveiksluose užfiksuotos būtybės iš tiesų juose gyvena. Tarsi sapnai gulėtų drobėje...

Nuo 2006 m. aktyviai dalyvauja pleneruose ir parodose. 

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos