Imago animi vultus est. III" (lot.) "Veidas - sielos atspindys. III

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x90 cm
435,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 108,75 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 40672

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Eitvydas gimė 2002 metų balandį Kauno mieste, kuriame užaugo, baigė vidurinę mokyklą ir pradėjo sieti savo ateitį su vaizduojamąją dailės sritimi. Menines žinias tobulina Vilniaus Dailės Akademijoje (VDA) grafikos bakalauro studijose.

Menininkas nebijo naudoti šaltas bei tamsias spalvas sukuriant originalų bei autentišką kūrybinį darbą. Jo kūryboje atsiveria nepažinus, bauginantis pasąmonės pasaulis, kuriame mums pažįstamos figūros įgauna nepažįstamus pavidalus. Šitaip siekiama atskleisti vidines vaizduojamų objektų būsenas. Dailininkas mano, kad kokybiško meno darbo paslaptis yra savęs nevaržymas bei standartų nesivaikymas.

Eitvydas dalyvauja įvairiose piešimo konkursuose.

Respublikinis piešinio konkursas "Dizainas ateičiai: saulė vėjas ir vanduo 2019" II vieta. Darbas buvo eksponuojamas šalies kultūros ir ugdymo įstaigose.

Respublikinis piešinio konkursas "Nerealizuoti svajonių miestai" 2020m.

Prof. A. Žmuidzinavičiaus piešimo olimpiada 2020m.

Trumpą laikotarpį teko būti Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos dalimi.

2 metų patirtis Vilniaus Dailės Akademijos paruošiamuosiuose kursuose (piešimo, architektūros).

Zabolis Art Prize 2022 m. dalyvavimas konkurse, darbas buvo eksponuojamas VDA Senuosiuose Rūmuose.

Dailininko knygos konkursas (Artist Book) 2024 m. Darbas eksponuojamas Ispanijoje, Granados mieste.

Instaliacija Kauno Centriniame Pašte 2023m. "KTU Dizaino dienos" rengta paroda.

Grafikos trienalė Krokuvoje 2024m. Instaliacija suinstaliuota Krokuvoje.