Rytas-diena-vakaras

Technika: Akriliniai dažai, juodas markeris - drobė ant kartono
Dydis: 24x18 cm
122,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 40211

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Tapyba, grafika, medžio drožyba, skulptūra - tai meno šakos, kuriose esu išpildęs daugybę kūrybinių idėjų. Menai žavi galimybe sukurti kažką unikalaus. Įgytas gyvybės mokslų magistro laipsnis paskatino ieškoti būdų atkreipti žmonių dėmesį į mus supančią gamtą ir jos neįkainojamą vertę. Vienas iš būdų - dailė. Būtent dėl šios priežasties mano darbuose dažnai vaizduojami gamtos motyvai.Savo kūrinius visuomenei pristatau Lietuvoje rengiamose mugėse. 2011 m. dalyvavau grupinėje parodoje ,,Vaivorykštė kalnų šešėliuose".