Mažoji Candy

Technika: Aliejiniai, emaliniai dažai ant drobės
Dydis: 170x280 cm
2 535,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 633,75 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Sandra Kvilytė (g. 1990 liepos 1 d.) – tapytoja, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete apsigynusi bakalauro, bei magistro studijų diplomus aukščiausiais įvertinimais. Šiuo metu gyvena ir kuria taip pat Kauno mieste. Autorė aktyviai dalyvauja parodose, yra perspektyvi, mąsli menininkė, išsiskirianti savo drąsiu, ryžtingu braižu tapyboje. Keli autorės darbai jau priklauso M. K. Čiurlionio dailės muziejaus XXl a. kolekcijai.

“Žingsnis nuo regimojo spektro link vidujybės klausimo man yra, tarsi, pradinė suvokimo stadija, kuri ir įkvepia menininką, bei leidžia atliepti tai, ko negalima išvysti akimi. Mano drobėje atsiduriantys meniniai motyvai yra surandami pasikliaujant impulsyviu nuojautų patyrimu, vedančiu į tai, kas slypi už daiktiškojo tikrovės kiauto. Rega duota stebėjimui, ne kopijavimui ar atkartojimui, tad savo, kaip menininkės, misiją regiu aplinkos tyrime ir nuolatiniame jos kvestionavime. Drobėje fiksuoju daugiasluoksnį, neregimą, stipriai deformuotą kasdienybės, motyvo patyrimą.”