Middle Age

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x70 cm
2 190,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 547,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius
Gilles Vuillard (1970 m.) yra kino režisierius, kompozitorius ir tapytojas kilęs iš Prancūzijos, bet šiuo metu kuriantis Berlyne ir Kaune.

Dailininkas Gilles Vuillard (Žilis Viujaras) nuo 2001 metų apsigyveno Kaune, kur susižavėjo senaisiais Žaliakalnio medinukais, nes menininkui iki šiol tokie mediniai pastatai, prieškarinės vilos su bokšteliais, balkonais, verandomis, ar tiesiog paprasti vienaukščiai nameliai su anttrobiais, erdvūs dviaukščiai medinukai buvo nematyti. Kai kurie išpuoselėti, kai kurie apšiurę, bet nepraradę savo jaukaus žavesio. Dailininkui jie mielai pozuodavo įvairiais metų laikais, o jis ramiose gatvelėse išsinešęs molbertą susižavėjimo kupinu žvilgsnius perteikdavo kiekvieną detalę. Impresionistiniuose prancūzo dailininko paveiksluose medinė architektūra atsiskleidžia visu savo žavesiu.

Dailininkas atskleidžia, kad tikrasis paveikslų herojus - šunelis Maksas, kurį galite rasti beveik kiekviename paveiksle. Maksui mirus dailininkas Žaliakalnio daugiau nebetapo, šis kūrybos periodas baigėsi.

Šiuo metu Gilles Vuillard dirba su poetiškais, eksperimentiniais filmais naudodamas analogines kameras.
Taip pat kuria muziką kitų režisierių filmams.

DELFI straipsnis apie ankstyvają Gilles kūrybą ČIA.