Kai tu ateidavai, manęs ten nebūdavo

Technika: Aliejus, drobė, 2017
Dydis: 150x130 cm
1 920,00 €
2 400,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 480,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Tapyba – tai kelionė į save, į nenutrūkstamą bei kasdienę metamorfozę. Kūryba verčia pamiršti viską, tuo pačiu atrandant „kitą gyvenimą“.

Savo darbams leidžiu gyventi savus gyvenimus. Į kiekvieną ekspoziciją žiūriu naujai, sukuriu kitus naratyvus, kitas istorijas. Pavadinimas – tai dar vienas kūrybos etapas, kuris veda toliau, kuria nuorodą, kuria sekdami einate pažinimo, kuriamos istorijos link. Tas pats darbas gali atsiskleisti kitoje šviesoje, sukurti kitą istoriją, jis niekada nėra baigtinis...

1986 m. gimiau Šalčininkuose. 

2004- 2010 m. studijavau Vilniaus dailės akademijoje tapybą ir įgijau magistro laipsnį.

Nuo 2016 06 09 – Suteiktas meno kūrėjo statusas bei priimta į Lietuvos Dailininkų Sąjungos narių gretas.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija