Vaibas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 160x120 cm
1 725,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 431,25 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu Vilnietė, gimusi ir augusi šitame nuostabiame mieste, šiuo metu čia ir gyvenu. Kūryba lydėjo mane visą gyvenimą, įvairiomis, nuostabiomis meno formomis. Esu įgijusi Verslo vadybos bakalauro diplomą Vilniaus universitete. Dirbu nuo 1999 metų valstybės tarnyboje, šiuo metu LR Užsienio reikalų ministerijoje.

Kūryba man – kvėpavimas, iliuzijų pasaulis, emocijų virsmas, kuris lydi visą kūrybinį laiką, tu ieškai, nori parodyti, atskleisti, perteikti savo jausmus ir vizijas ant drobės, tu vaikštai neramus, tave žadina vidinis noras kurti ir kas yra nuostabu, kad tas jausmas tavęs nepaleidžia. Tai galiu pavadinti stebuklu ar dievo dovana.

Mano surengtos parodos:

paroda Lietuvos Respublikos ambasadoje Latvijos Respublikoje. 2018 m. kovo 11d.

paroda Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje 2019 sausio 10 d.-vasario 9.

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos