Motinėlė

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 40x40 cm
1 185,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 296,25 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Edvardas Šeputis-Shepa (gimė 1984 m. Klaipėdoje).

Jis - gatvės menininkas, objektų bei instaliacijų kūrėjas. Daugkartinis Lietuvos „graffiti” čempionatų bei kitų gatvės meno konkursų laimėtojas.

Tarptautinės šiuolaikinio meno bienalės "Jaunieji Europos kūrėjai 2009-2011" dalyvis.

Domisi miesto regeneracijos bei pastatų interjero bei eksterjero dekoravimo projektais, buria savito stiliaus kūrėjus bendriems projektams.


Tapyboje dominuoja fantastiniai pasauliai, akį traukiantys ryškiomis spalvomis ir detalių gausa. Paveiksluose visada efektingai atrodo spalvotos šviesos blyksniai, dramatiškai nušviečiantys nežinomas, neatrastas visatas, o galbūt neužeitus pasąmonės labirintus. Meistriškai įvaldyta technika kūriniams suteikia dar daugiau paveikumo.

Šiuo metu dirba ties didesnių fasadų meniniu apipavidalinimu. Gyvena ir kuria Klaipėdoje.