Žalčiai

Dovilė Luk
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x60 cm
951,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 237,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Dovilė Luk - jaunosios kartos tapytoja, kurios kūryboje nerasite vietos nuoboduliui: darbų nuotaika ir stiliai permainingi, spalvos ir tonai dinamiški, dažnai netikėti. Tapydama kūrėja derina ne tik giminingas spalvas. Jos darbuose galima pamatyti ir pačių netikėčiausių kombinacijų, todėl jos kūryba dažnai dinamiška, ekspresyvi.

Autorės darbuose persipina ne tik spalvos, tonai, bet ir nūdienai itin svarbios socialinės temos, egzistencinės problemos, būties trapumas ir laikinumas, taip pat aktualūs kasdieniai klausimai: monotonija, savęs ieškojimas šių dienų pasaulio kontekste.

Per tapybos prizmę kūrėja nuolat bando užmegzti dialogą su pasauliu. Kiekvienas žmogus jos kūrybą gali matyti skirtingai, tačiau jį interpretuoti, suprasti, išjausti savaip. Tai ir suteikia menui balsą ir svorį.