Be pavadinimo

Technika: Ofortas - akvatinta
Dydis: 18x17 cm
77,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

2013 m.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Gimė – 1987 kovo 22 d. Širvintuose

2006 m. Baigė Musninkų vidurinę mokyklą

2007-2010 m. Studijavo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją, grafinį dizainą

2014 m. Jaunojo menininko diplomas dvidešimt trečiojoj ekslibriso parodoje

Ramūnas Petrusevičius grafika susidomėjo studijuodamas dizainą Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Prisijungus prie būrelio studentų kurie savo kūrybinę veiklą norėjo plėtoti labiau nei to reikalavo studijų programa. Vienas iš užsiėmimų buvo grafika, kur padedamas profesionalios grafikės bei tokių pat entuziastingų studentų mokėsi grafikos technikų.

Daugiausia autorius dirba giliaspaudės grafikos technikomis – ofortu, akvatinta, mecotinta. Tačiau nevengia ir paeksperimentuoti su linu, medžiu ir kartonu.