Atsisveikinimas su Kovu

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 29,5x42 cm
140,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 44384

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Valerija Vija Tarabildienė 1960-1967m. studijavo monumentaliąją tapybą Vilniaus dailės institute/dabar VDA/. Nuo 1968m dalyvavo virš 150 bendrų parodų Lietuvoje ir užsienio šalyse. Surengė 36 personalines parodas. Tarptautinių plenerų dalyvė. Sukūrė per 20 sieninės tapybos ir freskų interjeruose. Tapytoja, akvarelistė, pedagogė. Tarptautinių akvarelės bienalių dalyvė. Jos akvarelinės kompozicijos įvertintos premijomis - Tarptautinėje akvarelės trienalėje/ Ryga 2001/, Vilniaus dailės muziejaus ir Čiurlionio galerijos /Čikaga/ konkurse "Lietuvos kelias" /2005/. Sidabriniu garbės ženklu 7-oje Pasaulio žemaičių parodoje "Saulės mūšio metai"/2016/.

Dailininkės V. Vijos Tarabildienės darbai atspindi daugelio metų kūrybines paieškas, savitą požiūrį į pasaulį bei kūrybą, ir yra atviri ateičiai.
Kūryboje ryški ATMINTIES tema. Menininkės impulsų spektras platus. Ji semiasi ne tik iš patirtų įspūdžių, vietinės tradicijos ir aplinkos, bet ir iš turtingų kultūrinės atminties klodų, senųju civilizacijų. Ji ieško to, kas patikima, stabilu, amžina ir yra kaip priešprieša nūdienos chaosui ir nestabilumui. Autorė siekia ypatingos darnos ir pusiausvyros. Didelis estetinio poveikio krūvis Vijos kūryboje tenka spalvai ir linijai.
V. Vijos darbų yra Lietuvos dailės muziejuje, Žemaičių dailės muziejuje, Vilniaus dailės akademijos muziejuje. Paryžiaus Nacionalinio universiteto bibliotekoje bei privačiose kolekcijose JAV, Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje, Norvegijoje, Švedijoje, PAR, Kanadoje.
LDS narė nuo 1980m. Autorei suteiktas Meno Kūrėjo statusas.
 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija