Flora

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x50 cm
645,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 161,25 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Skaistė Verdingytė priklauso viduriniajai dailininkų kartai, jau daugiau kaip dešimtmetį aktyviai atstovauja Lietuvos meno bendruomenę. Dailininkės kūryboje randame siurrealizmo ir teatro elementų. Tapyboje ir dailėje labai svarbu technika, profesionalumas, tad autorės darbuose galima atsekti Andrea Mantegna tradiciją, kuri lietuvių dailę pasiekė per Stasio Ušinsko kūrybą. Dailininkę įtakoja Feraros mokyklos atstovų – Cosimo Turos, Francesco del Cossos, Carlo Crivelio, Giorgio de Chirico, o taip pat Algimanto Švėgždos, Sofijos Veiverytės ir kitų dailininkų kūryba. 

Autorė yra Lietuvos dailininkų sąjungos monunentalistų sekcijos narė. Nuo 2006 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos „Slaptųjų piešėjų draugijos“ (žmogaus piešimo iš natūros studija) narė.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos