Balance

Greta Skya
Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x30 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Greta Skya gimė ir augo mažame, bet begalo kūrybiškai turtingame Lietuvos miestelyje - Trakuose. Meilė tapybai gimė labai anksti. Nuo pat vaikystės Greta stebėjo ir analizavo savo tėvo aliejiniais dažais tapytus paveikslus. Ji, kaip ir jos tėvas, yra savamoksliai menininkai. Devyniolikos metų Greta dešimtmečiui išvyko į Londoną, kur baigė aktorystės studijas, įgijo vaidybos bakalaurą bei nuosekliai dirbo Didžiosios Britanijos teatruose. Visgi, tapyba, jaunosios kartos menininkės niekuomet neapleido.

Šiuo metu Greta gyvena ir tapo Vilniuje. Dailininkės kūrybos centras - žmogus. Greta narplioja žvilgsnius, raukšles, lytėjimą, vėją plaukuose, pėdas smėlyje, mus palikusiųjų veidus. Tai ir yra menininkės variklis.