2Še

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 30x25 cm
141,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kaip atrodys
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Inga Balčiūnienė (kūrybinis pseudonimas – Bleira), savo darbuoe drąsiai žiūri į akis tiems žmogaus jausmams, apie kuriuos kiti nutyli. Ji įvardija ir vizualiai išreiškia bejėgiškumą, pyktį, baimę. Į šiuos jausmus dailininkė žiūri kaip į nevienalyčius - todėl ir jos paveikslai tarsi sudėlioti iš įvairių fragmentų, kurie gal ir netikėti, bet dera tarpusavyje.

Pati  Inga sako: "Mano menas - tai mano mintys, ar kito tikro vaizdo transformacija. Kiekviena mano kūrinio detalė, tai tarsi nuoroda į tam tikrą erdvę ar laiką, įvykį ar tik egzistavimą. Meno kūrinys ypatingas jau vien tuo, kad jis YRA. Kuriu meną tokį, kokį jį suvokiu esantį. Mano moto: jei tave ir prarijo, visada yra dvi išeitis.