Perlas

Technika: Aliejus - drobė (2009 - 2022)
Dydis: 50x110 cm
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Milda Jonušauskienė sako, kad jos įkvėpimo šaltiniai yra meilė, gėris ir gyvenimo džiaugsmas. Tai juntama ir per autorės pasirenkamas temas - šeimos, bendrystės, ryšio su gamta, teatro ir muzikos, ir per naudojamas spalvas - šiltą, jaukią paletę, kurią pagyvina ryškesni atspalviai ir Mildos parašu tapęs prabangus, bet ramus ir neiššaukiantis auksas.

Mildos tapyba - tikras elegancijos ir subtilumo įsikūnijimas. Autorė meistriškai derina ornamentus, raštus, faktūras, grakščią liniją, stiprų piešinį, ryškias spalvines dėmes ir švelnius potėpius. Kūryba išsiskiria belaikiškumu, paveiksluose maža erdvės ar laiko nuorodų, veikėjai pakibę amžinybėje pabrėžiant, kad amžinai sielai ir jos poreikiams tai neturi jokios reikšmės.

Lietuvos dailininkų sąjungos narė. 

Gimė 1940 m. balandžio 13 d. Šeduvoje (Lietuva). Baigė meno studijas Telšių taikomosios dailės technikume ir Vilniaus Dailės institute. Vėliau įgytas profesionalias žinias pritaikė kelis metus dėstydama Telšių taikomosios dailės institute. 

2002 m. buvo įtraukta į pasaulinį The International Who‘s Who of Women katalogą. 

Jos darbus yra įsigijusi Lietuvos Prezidentūra, taip pat privačios galerijos ir muziejai bei Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, JAV, Izraelio, Japonijos, Prancūzijos, Švedijos ir kitų šalių kolekcininkai.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių

Patenka tarp TOP 15 platformoje esančių autorių