Dzeuso laivas

Technika: Ofortas
Dydis: 30,5x33,5 cm
284,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 43177

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Indrės Jaskūnienės kūryboje vyrauja apmąstymai apie klasikos įtaką mums, apie tai, kaip ji iš pradžių augina, suteikia supratimą apie idealą, kurio, akivaizdu, norisi siekti. Žmogus pradeda eiti savo keliu pilnas vilčių, bet kaip bus toliau? 

"Norėjosi kelti klausimą apie tai, kaip mes dabar gyvename ir kokį dialogą užmezgame su kažkur pasąmonėje galbūt vis dar glūdinčiomis vertybėmis, dievukais. Apie tai, kokie kompromisai ištinka žmogų gyvenime. Vienas žmogus praeina, ateina kitas, o tos pamatinės vertybės tarsi vėl iš naujo surengia jam egzaminą. Ar pavyks išlaikyti?" - pasakoja dailininkė.

Baigė bakalauro ir magistro grafikos studijas (estampo specialybę) Vilniaus dailės akademijoje. Daugiausia kuria darbus oforto technika.

Šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje.

Nuo 1994 metų surengė tris personalines parodas, dalyvauja jungtinėse parodose, iš kurių paskutinės: knygos meno paroda "Iliustracija ir knyga" Vilniuje (2015), pirmoji Indijos grafikos bienalė (1st Print Biennale India) Lalit Kala Akademi, Nju Delyje (2018), atvirukų paroda migracijos tema "Centotto" galerijoje Brukline (JAV) kartu su kultūros asociacija "Officina 15" Bolonijoje, Italijoje (2019).

Kita menininkės kūrybos sritis - knygų dizainas ir iliustravimas. Leidykloje "Kronta" yra sukūrusi šių ir kitų knygų maketus: J. Landsbergytė, Vargonų muzika Lietuvoje XX a. (2008), T. Honderichas, FilosofaiPažintis su didžiais Vakarų mąstytojais (2008), M. Cvetajeva, Laiškai į niekur. Eilėraščių rinktinė, vert. R. Skučaitė (2008), A. Pogrebnojus, Virtuvės kauko receptai (2008), kt. Iliustravo šias knygas: R. Katiliūtė-Bačiulienė, Mėnulio palytėtoji (Kronta, 2010), S. Siudika, Ką zyzia uodai vakarais (Kronta, 2006), G. Bessière, Plunksna, vert. J. Terleckaitė (Kronta, 2011). Nuo 2018 veda grafikos ir iliustracijos edukacinius užsiėmimus pagal Hervé Tullet, Gek Tessaro metodikas. 

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys