Pokalbis

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x40 cm
194,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 39681

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Ilona Venckienė - dailininkė gimusi itin poetišku metu - žydint obelims, todėl meniška dvasia nepalieka jos visą gyvenimą.

Ilonos darbai pasižymi elegancija ir grakštumu, lengvumu, jie trapūs ir tuo pačiu labai tvirti. Savo paveikslais dailininkė stengiasi atskleisti gamtos grožį, parodyti, kokia ji nepakartojama, koks originalus ir įdomus kiekvienas jos kūrinys, tereikia įsižiūrėti. Ilona mato gamtą labai dekoratyvią, stilizuotą, nenutrūkstamą ir begalinę, harmoningą.

Menininkės darbai taps dėmesio traukos centru bet kuriame interjere.