Gilus miegas: Kur tu

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x80 cm
1 670,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 417,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 33878

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Inga Mrazauskaitė yra prieštarų derinimo meistrė. Ji vadovaujasi teiginiu, kad procesas svarbesnis už rezultatą, tačiau renkasi siurrealistinį tapybos stilių, reikalaujantį ne tik puikaus technikos išmanymo, bet ir kruopštaus darbo. Ingos tapybos stilius minimalistinis, tačiau ji gilinasi į savo baltiškas šaknis, todėl baltiški reliktai atkeliauja ir į drobes. Neįtikėtina, kaip viskas dera ir nekliudo vienas kitam.

 Naujausi dailininkės kūriniai skirti miego būsenai, per juos dailininkė kelia klausimą, kuri tikrovė realesnė, svarbesnė, ta, kurią patiriame budrūs, ar ta, kurią sapnuojame. Nutysęs raudonas siūlas čia simbolizuoja ribą tarp dviejų pasaulių, sąmonės ir pasąmonės, tarp to, kas žinoma ir nepažinu, o baltiški reliktai - praeities sąsają su dabartimi. 

Inga Noir Mrazauskė dalijasi savo unikaliu požiūriu į pasaulį, kuriame vertė yra ne tik tai, kas teikia estetinį pasitenkinimą. Menininkė siekia įtraukti žiūrovą į gilesnį dialogą su atspindėtomis simbolinėmis vizijomis meno kūriniuose. „Svarbiausia, kad individas galėtų rasti sakralių dalykų, kurie yra akivaizdūs, bet dar beveik užmiršti - tikrovė yra ne tai, ką galite paliesti, tai labiau tai, ką galite pajausti“.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys