Gyvenimas

Technika: Aliejus, drobė, 2016
Dydis: 60x100 cm
375,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Gimė 1963 metų balandžio 24 dieną Vilniuje. Piešti pradėjo nuo vaikystės. Mokykloje yra daug kartų laimėjęs vaikiškų piešinių parodose. 1979 metais baigė Vilniaus vaikų meno mokyklą. Vienoje įmonėje dirbo dailininku-apiformintoju, kur dalyvaudavo parodose. 1992 metais baigė Sankt-Peterburgo A.I.Gercino Valstybinį Pedagoginį universitetą, vaizduojamojo meno fakultetą. Nuo 1996 m. yra LTS narys. Šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje. Jo kūryba eksponuojama įvairiose parodose, o jo kūrinių yra isigiję Lietuvos ir užsienio privatūs kolekcionieriai.