...dovanok, Alessandro, Rene nuteptų gražiau...

Technika: Aliejus, kartoninis fotoplakatas, 2013
Dydis: 64x48 cm
1 220,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 305,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 19041

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Manau, kad turiu klasikinį tapybos išsilavinimą, nes man svarbus klasikinis tapybos suvokimas per kompoziciją, spalvą ir potėpį. Plačios meno raidos žinios palieka daug vietos eksperimentui, jungimui su kita disciplina, mišrių technikų taikymui. Meno aidai nuo avangardinio ar, sakykim, "autsaideriško" meno, ar kokios paribių kūrybos neatskiria minėtojo "klasikinio" suvokimo. Čia pristatomi darbai yra sukurti skirtingu laiku, todėl atsiranda gana radikali stilistinė įvairovė, trukdanti patalpinti žmogų (kūrėją) į kokią nors menotyrinę lentynėlę, suteikiančią "aiškesnį veidą", bet kartu liudijanti apie minties, įtakų veiklą ir nuolatinę kaitą," - prisistato menininkas.