Ryto šokis

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 60x80 cm
485,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 121,25 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 45396

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Laikau save laimės kūdikiu, nes turėjau galimybę augti miškingoje vietovėje apsupta nuostabios gamtos. Kūrėjas manyje formavosi stebėdamas Didįjį Kūrėją - gamtą. Mane žavėjo jos gaivališkas pulsavimas bei virsmas nuolankiai prisitaikant prie besikeičiančių metų laikų. Nenuostabu, kad laikui bėgant Motina Gamta su visais savo gyviais įsirioglino ir į mano tobulai baltas drobes, nudažydama jas ryškiomis, sodriomis spalvomis. Čia sau vietą surado barsukas ir žiurkės, ožka, voverės, beždžionės ir visa eilė kitų gamtos vaikų.

Savo kūryboje dažniausiai vaizduoju žmogaus santykį su gamta, neišvengiamą ir lemtingą jų ryšį. Mėgstu analizuoti gamtoje randamas linijas ir formas ir išgryninti jas iki paprastesnių, beveik geometrinių formų.

Esu kilusi iš Skuodo rajono, kur gyvenu ir kuriu šiuo metu. Šiaulių universitete įgijau taikomosios dailės bakalauro laipsnį. Ne kartą dalyvavau kasmetinėse Londono meno mugėse ‘New Artist’ ir ‘Talented Art’. Mano darbų yra Italijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų meno mylėtojų namuose.