Asilo sapnas

Technika: Akrilas - popierius
Dydis: 75x50 cm
465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 116,25 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Gimiau Kaune.
Baigiau tuometinį Žuko Dailės technikumą, taip pat Vilniaus Dailės Akademiją.
Dalyvavau daugiau nei šešiasdešimt bendrų ir personalinių parodų įvairiose Europos šalyse.
Esu Lietuvos Dailininkų asociacijos narė. Taip pat dailininkų asociacijų Keunstwurk ir SAIA (internacionali Amsterdamo dailininkų susivienijimas) Olandijoje narė.

Dirbu trijomis technikomis, kurios griežtai apibrėžia mano stilių. Mano darbai, atlikti odos technika yra dekoratyvūs, labiau abstraktūs. Tapybos darbuose aš akcentuoju žmogų. Bandau atskleisti jo kasdieninio gyvenimo poeziją.


Šiuo metu esu susidomėjusi piešimu. Savo piešiniuose aš nesistengiu vaizduoti tikrovės, galma sakyti, tai daugiau kratinys vaizdų, ateinančių iš pasąmonės. Man piešiniuose svarbiausia - linija. Ji man yra įrankis, žaislas, poezija... Dažnai piešiniuose panaudoju spalvą ar koliažo elementais tam, kad sustiprinčiau linijos jėga.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Piešinys tušu, rankų darbo popierius, akrilas ir šilkas

40x25 cm

285,00 €

Piešinys tušu, rankų darbo popierius, akrilas ir šilkas

75x45 cm

465,00 €