Trys seserys

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x40 cm
1 275,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 318,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Devynerių metų Mažąjį Pedro Kijevo metropolitas, su tamsiai raudonu obuoliuku, pašventino į dailininkus. Dvylikos jis įstojo į I. Repino dailės mokyklą Charkove. Įgijo klasikinio piešimo, tapybos ir skulptūros pradmenis.

1973 m. kariavo Egipte. Po karo įstojo į I. Repino dailės akademiją Charkove ir toliau tobulino savo įgūdžius. Neturėdamas ten gerų mokytojų apie renesansinę tapybą ir piešimą žinių sėmėsi iš monografijų apie dailininkus. Laikui bėgant šis domėjimasis vis stiprėjo. 

Dar pirmam kurse ėmė tapyti renesansine technika ir tai periodiškai užrūstindavo akademijos vadovybę. Po kiekvienos sesijos bandymai išmesti iš akademijos baigdavosi visuotiniu studentų protestu. Trečiame kurse pradėjo rimtai gilintis į renesansinės tapybos ir piešimo technikos niuansus. Tų laikų Nyderlandų, Italijos, Ispanijos meistrų darbai tapo tolimesnės kūrybos pagrindu. Baigęs akademiją išvyko į Sankt Peterburgą ir gavo leidimą trumpai Ermitaže kopijuoti senų dailininkų paveikslus. Apsigyvenęs Lietuvoj pradėjo savarankišką kūrybą. 

Šiuo metu turi studiją Užupyje, kur yra žinomas Don Pedro (Samuraj) slapyvardžiu. Visi paveikslai atliekami XVI a. pab. – XVII a. pr. tapybos technika, kuri pasižymi skaidrumu šešėliuose ir reljefine tapyba šviesoje. Visi čia eksponuojami paveikslai padaryti šia technika. Natiurmortui „Belaikė realybė“ nutapyti prireikė pusės metų.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija