Mėlynas jausmas

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 25x30 cm
176,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 29019

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Man patinka, kai mano mintys atsiduria ant drobės ar popieriaus. Labai smagu, jei rezultatas patinka ir kitiems. Dar smagiau, kai kiti žmonės ima man pasakoti, ką juose mato, nes dažniausiai ne tą patį, ką aš pati.

Manau, menas ir yra apie tai – pamatyti savo realybę paveiksle, sukurtame kito žmogaus. Nemanau, kad reikia daug kalbėti apie tai, ką norėjai pavaizduoti ir kodėl. Nebent paveikslas būtų tiesiogiai susijęs su kokia nors istorija, kurią būtinai nori papasakoti. Galiausiai viskas susiveda tik į vieną kriterijų – patinka arba ne. Suskamba tavo realybė pamatytame paveiksle kažkokia paslėpta gaidele, arba ne. O visokios kalbos apie transcendentinės visatos klostes ir sielos virpesių šiurpuliukus tėra puikybė. Viskas kur kas paprasčiau – kaip kažkada sakė mano mokytojas – „piešiu sau paveiksliukus ir man gera“.  Pasakoti istorijas aišku irgi yra svarbu. Nepapasakotos istorijos, kaip ir nenutapyti paveikslai, tupi paskui pasąmonėje ir graužia lyg kokie kirminai obuolį.

Todėl, jei esi menininkas, nekurti yra daug sunkiau, net jei tavo sukurti dalykai neranda gerbėjų. Bet jei randa, tada, oi kaip būna smagu. Todėl, kaip gyvenimas yra labiau ištiktukas, negu daiktavardis, taip ir menas yra labiau būtinybė, negu prabanga. Bent jau man.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija