Linksmybių segės

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 50x70 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Svaigus midus vakaro saulei

Visos linksmybės - jaunystei

Žalvario segėmis puošiasi laimė

Net nebijodama klysti

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Akvarelistę Daivą Šlajienę mūsų platformos kontekste išskiria sodrios lyg brangakmeniai spalvos, kurios liejasi hipnotizuodamos žiūrovą. Dailininkė savo tapyba stengiasi prakalbinti senovinius daiktus, kurie tampa pagrindiniais jos kūrinių veikėjais, o jos figūrų kompozicijos - lyg laike sustingę kino kadrai ar spektaklio scenos, kuriose kiekviena detalė turi simbolinę prasmę. O kad būtų lengviau suprasti, kas autorės turėta omeny, ji prie kiekvieno kūrinio prideda trumpą pasakojimą arba poezijos posmelį. Jį rasite atidarę paveikslą ir spustelėję skyrelį "APRAŠYMAS".

Daiva Šlajienė – Lietuvos dailininkų sąjungos narė, akvarelistė, rengianti personalines parodas Lietuvoje ir užsienyje. Dalyvavusi daugiau nei  dviejose dešimtyse  grupinių  respublikinių  ir tarptautinių parodų.  Jos akvarelių yra įsigiję Lietuvos,  Norvegijos ir Švedijos kolekcininkai.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija