Laisvė

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x60 cm
465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 116,25 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

"Man kūryba tarsi antras pasaulis, egzistuojantis šalia to, kurį kasdien gyvenu. Kartais atrodo, kad kūrybinis pasaulis man gali tapti net svarbesnis, nei "tikrasis". Jame kenčiu ir džiaugiuosi, jį jaučiu, randu paguodą bei sielos ramybę. Tai taip pat savęs dalinimas, dalinimasis gyvenimu, mintimis, jausmais ir nuomone, pasinerimas į dabartį.

Savo kūriniuose dažnai vaizduoju žmogų, jo kūną. Kiekvieno žmogaus kūnas, jo netobulumas man yra unikalus ir nuostabus, todėl mėgstu jį vaizduoti apnuogintą, įvairių formų, pabrėždama griežtais kontūrais ir ryškiomis spalvomis. 

Tapydama atiduodu visą savo meilę, o žmonių įvertinimas man teikia begalinį džiaugsmą ir motyvaciją," - pasakoja Beatričė.

Beatričės kūrybai būdinga ekspresyvi maniera, ryškios, kontrastuojančios spalvos ir aštrūs kontūrai. Užuot nusukusi žvilgsnį nuo kurios mažiau patrauklios kūno dalies, dailininkė ją išryškina ir išaukština kaip didžiausią privalumą, mūsų unikalumo liudijimą.