Mermaid

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 120x80 cm
735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 183,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Labai gaila, kad, kone dešimtmetį, buvau praradusi nuovoką, koks svarbus man menas. Mečiau dailės mokyklą ir viską, kas su tuo susiję, o dabar augindama du vaikus namuose, prisiminiau šią seną meilę. Turbūt taip nutiko, nes pavargau nuo žmonių idealizavimo visuomenėje, didžiulio spaudimo virtualioje erdvėje, kad žmogus ir jo kūnas turi būti nepriekaištingi. Manau, kad mes visi turime džiaugtis tuo, kad esame skirtingi, net pabrėžti savo trūkumus, kaip didžiausius privalumus, kurie mus paverčia išskirtiniais.

Būtent tai bandau išrėkti savo piešiniuose, kurie dažniausiai gimsta aukojant mano poilsio akimirkas ir visiškai nesvarbu ar dabar diena, ar naktis.