Egzorcizmas

Technika: Akrilas - drobė - anglis
Dydis: 40x40 cm
195,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Mano paveikslai yra mano asmenybės išraiška. Esu cholerikė - pasižymiu nuotaikų kaita, aukštu aktyvumu, esu jausminga, romantiška, ekstravagantiška asmenybė, o mano emocinis jautrumas padidintas. Taigi mano temperamentas matosi ir paveiksluose - jie yra labai išraiškingi, pasižymi stipriom linijom ir spalvom. Mano paveikslai tinka stiprios asmenybės žmogui, pagyvina blankų namų interjerą, priduoda gyvenimui prieskonių.

Tapyba man yra savotiška meditacija - tapydama pamirštu apie visą pasaulį; galiu pasakyti, kad ko gero tai yra vienintelis momentas, kada jaučiuosi pilnai būdama čia ir dabar.

Mano dar viena aistra yra kelionės, kur dažniausiai labai daug fotografuoju. Ko gero pamatyti dalykai, spalvos, faktūros, pojūčiai irgi atsispindi mano paveiksluose," - pasakoja dailininkė.

Pagrindinis autorės vaizdavimo objektas - moters kūnas ir didžiąją dalį repertuaro sudaro aktai, tačiau užuot ėmusis realistinio vaizdavimo, dailininkė kūnus stilizuoja, deformuoja vardan meninio sumanymo. Tokiu būdu išvengiama ir dažnai pasitaikančio nusaldinimo, nubanalinimo. Dailininkė per moters kūną siekia atskleisti skirtingus jos gyvenimo etapus ir būsenas.