Ekosistema

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 70x90 cm
554,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 138,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Vaikystėje piešiant ne tik ant popieriaus bet ir ant sienų, patalų, sąsiuvinių, smėlio ir drabužių supratau, jog dabar labai mėgstu tapyti ant drobių. Mano darbuose atsispindi komforto ieškojimas sparčiai greitėjančiame pasaulyje, kurį dažniausiai atskleidžiu gamtiškuose motyvuose - natūralistinėse spalvose, tekstūrose, perteikiant augalų, žmonių siluetus. Gamta nuo vaikystės man yra artima, ten būdama jaučiu didelę prasmę - ramybę, priėmimą, aiškų vidinį balsą, letėjantį laiką. Iš ten semiuosi daug inspiracijos ir idėjų savo kūrybai, o vėliau parnešu visą šį patyrimą į namus sudėti į drobę.

Savo kūrybiškumą lavinu nuo pat vaikystės: 5 metus mokiausi Utenos dailės mokykloje, o vėliau pasirinkau 3 metų grafinio dizaino studijas.

Pastaruoju metu jaučiu polinkį į kubizmą ir siurrealizmą, bet su laiku technika ir pateikimas savaime kinta, tad leidžiu sau daug eksperimentuoti ir neprisirišti prie konkrečių spalvų, technikos, pateikimo.

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai