Užuolaida

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x90 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50451

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Jolanta Unevičiūtė drąsi ir ryški autorė, kuri įkvėpimo toli neieško ir stengiasi kasdienybėje pastebėti įdomius formų, šviesos ir spalvų derinius. Išsaugoti atmintyje ir perteikti drobėje jie virsta ypatingais energijos užtaisais, kalbančiais žiūrovui.

Dailininkės vaizdavimo subjektai konkretūs, bet atlikimas linksta į laisvą, žaismingą abstrakciją, kuri dažnai dėliojasi iš geometrinių spalvinių dėmių išskydusiais kontūrais. Spalvos, potėpių kryptingumas, pasiliejimai, dėmių deriniai žiūrovui kelia asociacijas su jam pažįstama realybe.

 Apie savo kūrybą pati dailininkė pasakoja:

"Gamtos grožis – nepakartojamas, bet jo kuriamas jausmas, tai raktas ir instrumentas kalbai apie potyrius, buvimą. Tapyba man kaip būdas pasakoti apie pasaulį, kuris yra stebinantis ir gražus. Bandau uzfiksuoti įspūdį kuris lieka, ir per kurį vyksta tylus kažkokios svarbios istorijos emocinis pasakojimas."


1992 - 1998 studijavo VDA keramiką taikomosios dailės fakultete.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija