Blue Bottom

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x100 cm
400,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 100,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas. Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas. Paveikslus siunčiame į visą pasaulį! Apie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Karolina Galinauskaitė (g. 1998) baigė Vilniaus Dailės Akademiją, Įvietinto meno studijas (freska-mozaika) ir įgijo bakalauro laipsnį. Menininkę įkvepia kalnai, dykumos, vabzdžiai, tyla. Karoliną domina savianalizė, pasąmonės galia, baimės sutikimas, veidrodžio atspindžio efektas, deformuotas vaizdas. Dailininkė tapo ant drobės aliejiniais dažais, kartais pamaišydama juos su tušu ar akrilu.

2020 metų pradžioje Karolina dalyvavo Vilniaus šviesų festivalyje, su instaliacija skirta poetui A. Nykai - Niliūnui. Vėliau, tais pačiais metais, menininkė išvyko mokymosi tikslais į UMPRUM Prahos menų universitetą , Čekijoje .

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos