Seno klevo žievės fragmentas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x60 cm
465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 116,25 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Piešiu nuo vaikystės. Pirmasis mano mokytojas buvo tėvas. Geras mokytojas. Vis kartodavo taisyklę – „Popieriaus negailėk, dažų negailėk!”. Tai padeda išsilaisvinti. 

Nuo pirmos klasės įtaisė į dailės klasę. Tačiau tikra savanoriška tapyba prasidėjo nuo 15 metų, kai perskaičiau visas Anri Perušo knygas apie impresionistų gyvenimą. Ypatingą impulsą kurti davė Irving Stone knyga „Gyvenimo geismas“  - apie Vincento Van Gogo gyvenimą. Negalėjau sustoti. 

Visą „Akademiją“ – akademinio piešimo bei tapybos studijas – praėjau tikrai ypatingo dailininko ir mokytojo Vytauto Pečiukonio (Agnus Alegrus) privačioje studijoje. Ten man durys buvo atviros dieną - naktį. 

Daug teko kurti keliaujant po pasaulį – iš ten, išskyrus pluošto greitų eskizų, nieko neparsivežiau, viską realizavau. Svetur padariau kelias parodas – Londone ir Grenadoje. 

Per Lietuvą, o gal ir toliau, dabar keliausiu su antru tapybos darbų ciklu „Kūrybos mozaika“. Pirmasis vadinosi „Fragmentai“. "

Parodų sąrašas: 

•Personalinė piešinių paroda. „Cafe Grove“, Portobelo g. Londonas, UK

•Personalinė tapybos paroda. Privati senamiesčio galerija, Grenada, Ispanija.

•Personalinė tapybos paroda Biržų pilyje, Biržai, Lietuva, 2010 m.

•Personalinė tapybos paroda Kretingos kavinėje, Kretinga, Lietuva, 2010 m.

•Personalinė tapybos paroda Užupio kavinėje, Vilnius, 2010 m.

•Personalinė tapybos paroda Stiklių gatvės galerija, Vilnius, 2011 m.

•Personalinė tapybos paroda Vilniaus savivaldybėje, Vilnius, 2011 m.

•Personalinė tapybos paroda „Europa City“ viešbutyje, Vilnius 2011 m.

•Personalinė tapybos paroda Lietuvos Seime, Vilnius 2011 m.

•Personalinė tapybos paroda Lietuvos Edukologijos universitete, Vilnius, 2012 m.

•Personalinė piešinių paroda „Neišpažintos pažintys“ Bare „Kitas kampas“, Užupis, Vilnius, 2021 m.

•Personalinė tapybos darbų paroda "Kūrybos mozaika" Bare "Kitas kampas", Užupis, Vilnius, 2022 m.