Tėkmėje

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 150x90 cm
1 130,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 282,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Ugniaus Motiejūno darbuose išgyvenama spontaniška dailininko kūrybos išraiška keliasluoksniais teptuko vingiais bei tonų kontrastais.

Dailininko kūryboje vyrauja šilti atspalviai. Šalti atspalviai žybteli vienoje ar kitoje drobės vietoje pagyvindami dailininko abstraktą. Kūriniai nostalgiški ir tuo pačiu veržlūs.

"<...>Ugnius Motiejūnas savo kūriniuose vaizduoja įvairius objektus ir formas, kurių atitikmenis realybėje galima tik bandyti įsivaizduoti. Geometrinių formų gausa, ryškios, tačiau tamsokos spalvos ir jų pasikartojimai sukuria įspūdį, jog stebime kažką, kas vystosi ir auga tiesiog mums prieš akis. Viskas pinasi, iš vieno darinio kuriasi kitas ir taip be pabaigos, kol viskas vėl grįžta į pradinę padėtį. Ritmiškai, pasikartojant ir nesustabdomai.

Itin įdomu Ugniaus Motiejūno kūriniuose ir tai, kaip jis sugeba laviruoti tarp spalvinių dėmių. Vienur, geometrinius objektus užpildo viena spalva, o kitur menininkas imasi žaidimo su dažais ir kombinuoja įvairiausias spalvas, taip sukurdamas kūrinio gylio ir tūrio įspūdį, kol galiausiai prieš žiūrovo akis atsiveria Ugniaus Motiejūno ritmo kupinas pasaulis. "

Menotyrininkė Neringa Krikščiūnaitė