Pradžios artėjimas

Technika: Grafika
Dydis: 68x90 cm
374,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 45784

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Menininkas, grafikas, vilnietis. Baigęs M.K. Čiurlionio menų gimnaziją, VDA grafikos specialybę.

Aktyvus dalyvis atrankinių tarptautinių parodų – bienalių, trienalių Belgrade, Cacak, Yerevane, Trakya ir kt. Yra surengęs personalinių parodų Lietuvoje. Daugelio pasaulio valstybių privatūs kolekcionieriai yra įsigiję menininko kūrinių.

Grafikos darbai – tikrai itin įtaigūs, smagiam linijų, formų žaismui antrina darbų tapybiškumas ir saikinga vidinė ekspresija. Kūryba dažniausiai abstrakti, atskleidžianti natūralios medžio faktūros estetines savybes, kurios išryškinamos pasitelkiant išraiškingą juodos spalvos ir balto fono kontrastą, naudojant ryškius raudonus, mėlynus, geltonus, žalius akcentus. Daugiasluoksniais vaizdais sukuriami ryžtingi, apibendrinti, ekspresionistiniai plastiniai efektai, atspaudai pasižymi savita ritmika ir muzikalumu.

Šio dailininko kūryba derina Lietuvos grafikos meno tradicijas ir eksperimentus, formuoja autentišką Lietuvos šiuolaikinės grafikos kryptį. 

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija