Iš ciklo "Meditacija" - Laikas tiksi

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x60 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 42939

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Saulius Kruopis gimė 1960 m. Šiauliuose. Meno fotografo profesiją įgijo Kauno Stepo Žuko taikomosios dailės technikume ir tapytojo - Valstybiniame Dailės Institute. Taip pat turėjo privačių paskaitų iš labiausiai pasiekusių to meto tapytojų. Nuo 1995 m. Jis yra kasmetinio, tarptautinio tapybos plenero Nidoje, organizatorius ir idėjų gaivintojas. Nuo 1999 m. Menininkų asociacijos „Tiltas“, tęsiančios ekspresionistų judėjimą, vadinamą „Brücke“, įkūrėjas ir pirmininkas. Jis taip pat yra kitų organizacijų, tokių kaip Lietuvos dailininkų sąjunga (nuo 1995 m.), Lietuvos ir Indijos bendrijos (nuo 1996 m.), Esslingen'o (Vokietija) tapytojų gildijos (nuo 2006 m.), „Europa-Focus“ menininkų asociacijos (nuo 2013 m.), Baltijos regiono menininkų, grupėje „ARS Arrakoski“ galerijoje Suomijoje (nuo 2014 m.), narys.

S. Kruopis aktyviai leidžia įvairius su menu ir istorija susijusius leidinius, yra daugybės straipsnių autorius Lietuvos ir tarptautinėje spaudoje. Jis yra pripažintas autorius nuo savo surengtos parodos. Menininkas laimėjo pirmąjį pašto ženklų konkursą, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę (1990 m.). Yra įvairių Neringos miesto (2005 m.) „Ogmios pulses“ (2000 m.), Lietuvos dailininkų sąjungos apdovanojimų (2005 m.) laureatas. 2010 metais buvo gavęs Klaipėdos garbės pilietybės apdovanojimą. 

Autorius surengė arba dalyvavo daugiau nei 80 personalinių ir 370 grupinių parodų. Surengė daugiau nei 50 tarptautinių plenerų. Visa tai - Lietuvoje bei kitose pasalio šalyse, tokiose kaip JAV, Nepalas, Indija, Italija, Ukraina, Vokietija, Rusija, Armėnija, Suomija, Danija, Estija, Baltarusija, Lenkija, Latvija. Jo paveikslai saugomi įvairiose privačiose ir valstybinėse kolekcijose, kaip, Armėnijos nacionaliniame dailės muziejuje.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys