Viskas gerai

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 130x100 cm
1 995,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 498,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius
"Nuo vaikystės piešimas buvo mano aistra, net matematikos ir kiti sąsiuviniai visados būdavo užpildyti įvairiais piešiniais, už ką mokytojai mane nelabai gyrė.
Baigęs dailės studijas, įgijau dailininko specialybę ir po kelių metų gyvenimo vėjai nubloškė mane į meno užribį.
Visą tą ilgą laikotarpį sau sakiau, kad ateis laikas ir aš grįšiu.
Taigi, laikas atėjo..."
Dailininkas yra surengęs keletą personalinių parodų bei dalyvauja jungtinėse parodose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
Kūriniai yra iškeliavę privatiems meno kolekcionieriams gimtinėje ir už jos ribų.
Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos