Erškėtis

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 90x105 cm
2 930,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 732,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams".

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Leonid Bagriy 1974 metais gimęs Chmelnycke. Gyvena ir dirba Odesoje. Nuo 1999 m. dalyvauja tarptautinėse grupinėse ir personalinėse parodose.

Dailininkas remiasi pagrindinėmis impresionizmo idėjomis, tačiau savo kūrybiniame kelyje atsigręžia ir įvairias modernaus meno, postimpresionistų nuostatas. Savo kūriniais autorius siekia praskleisti tikrovės uždangą ir žvilgtelėti į dalykų esmę, į jų energetinį tūrį. Natūralu, kad tokiu būdu kūriniai dažnai pakrypsta į abstrakciją. Konkretūs vaizdiniai ir reiškiniai ištirpsta spalvų dėmėse ir susijungia iš naujo, jau kitokiame, autoriaus vidinę pasaulio sampratą atspindinčiame pavidale. Žvelgiant į dailininko darbus atrodo, kad jau tuoj kažką įžvelgsi, tuoj atpažinsi, tačiau vaizdinys nuolatos pabėga palikdamas tik sužadintą prisiminimą, nuojautą, akimirkos nuotaiką.

Taip pat įvairių meno projektų kuratorius meno studijoje „Artery Art“ ir Galerijoje ARTODESSA.